TOPVET PEDICAP OL - dětský vl. olej - ampulky 6x15ml

50048105

Ostatni

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

PEDICAP OL AMPULKY - dětský vlasový olej - bezpečný a účinný přípravek omezující výskyt vší ve vlasech Přípravek je určen k ošetření pokožky hlavy a vlasů. Lze jej také použít ke zlepšení kvality vlasů a pokožky hlavy. Vhodné při zvýšené lomivosti vlasů, při svědivosti pokožky hlavy, výskytu lupů a při nadměrném maštění vlasů.
Návod k použití:
1. Přípravek aplikujte přísně na suché vlasy!
2. Dle délky vlasů použijte 1 -3 ampulky pro jednu aplikaci.
3. Pedicap OL důkladně naneseme na celý povrch hlavy a vlasů. Přípravek musí být důkladně nanesen od kořínků vlasů (včetně pokožky hlavy). Po aplikaci necháme přípravek alespoň 10 minut působit.
4. Hřebenem zbavíme vlasy veškerých mechanických nečistot a případných vlasových parazitů. Ke kvalitnímu vyčesání je vhodné použít speciální hřeben (všiváček"), který je součástí balení.
5. Celou podpůrnou kůru zakončíme důkladným omytím vlasů dětským šamponem Pedicap ED.
Proceduru je vhodné opakovat po 9 - 10 dnech. Pedicap ED obsahuje látky, jež mají pro vnější parazity odpuzující účinky, a proto je vhodné, jej mezi oběma aplikacemi Pedicap OL použít denně.
Ingredients (INCI): Cocois Oleum Raffinatum, Prunus Dulcis, Melaleuca Alternifolia Oil, Cananga Odorata Oil, Pimpinella Anisum Oil, Leptospermum Scoparium Oil, Tocopheryl Acetate Indikace:
* netoxický - šetrný pro děti
* bez omezení věkem
* nevytváří se na něj rezistence
* snadná a praktická aplikace
* bez předpisu
* zlepšuje kvalitu vlasů Kontraindikace: přecitlivělost na některou složku přípravku, aplikace na poraněnou kůži, do očí nebo na sliznice; opatrnosti je třeba u dětí mladších 3 let. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení. Nežádoucí účinky: přípravek je obvykle velmi dobře snášen. Zřídka se mohou projevit slabé pálení, svědění a zarudnutí v místě aplikace. Vzácně se mohou vyskytnout projevy přecitlivělosti na přípravek (kožní reakce). V tomto případě je nutné přerušit aplikaci, případně při přetrvávajících obtížích vyhledat lékaře. Originální balení: Pedicap OL 6 x 15 ml Originální receptura Skladování: Uschovejte při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunci. Používejte v souladu s návodem k použití. Přípravek nebyl testován na zvířatech.

Parametry
EAN 8594060111544