TRF Thermo reactive formula 80 g

50105342

Doplněk stravy

3 za 2

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

TRF Thermo reactive formula je doplněk stravy ve formě granulátu, který obsahuje standardizované rostlinné extrakty ve vhodném poměru. Přípravek efektivně zvyšuje teplotu především podkoží, svalů a periferií a pomáhá tak rychleji odbourávat tuky v organismu.

TRF obsahuje

  • Extrakt ze zeleného čaje, který přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti díky metabolismu lipidů (spalování tuků) a k vylučování vody z těla. Napomáhá normální činnosti srdce. Působí jako antioxidant, pomáhá udržet normální hladinu cholesterolu a cukru v krvi a normální stav kostí a pokožky. Příznivě působí na metabolismus lipidů, dentální zdraví, koncentraci i kvalitní spánek. Přispívá k přirozené obranyschopnosti.
  • Extrakt z černého pepře, který přispívá k normálnímu trávení a kontrole tělesné hmotnosti. Přispívá k normálnímu stavu pokožky a podporuje oběh v jemných krevních cévách a kapilárách.
  • Extrakt z listových pupenů ořešáku královského, který přispívá k přirozené obranyschopnosti a k normální funkci střevního traktu.
  • Vitamin C, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu a chrání buňky před oxidativním stresem.
  • Extrakt ze zázvoru příznivě působí na vitalitu, dodává energii a působí proti únavě, podporuje normální trávení a přispívá k přirozené obranyschopnosti.
  • Kofein

Dávkování:

Polovinu kávové lžičky (1,5 g) rozpusťte ve 200 ml horké vody. Teplota vody nesmí překročit 70 °C. Takto připravený nápoj vypijte teplý, nejlépe ráno před jídlem. Pijte dostatek tekutin. Jedno balení je určeno na 2 měsíce.

Složení:

Extrakt černého pepře 10 mg, Listové pupeny ořešáku královského – Extrakt 5 mg, Extrakt zázvoru 10 mg, Extrakt zeleného čaje 95 mg, Kofein 100 mg, Vitamin C 80 mg a Fruktooligosacharidy v 1,5 g.

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí.

Parametry
Forma Granulát
Věk dítěte od 3 let
EAN 8594011212788