Trio Restart 40 tablet

50089244

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

139

Cena za 1 kus(tbl): 3 Kč

O produktu

Cucavé tablety s obsahem vitaminu C, zinku a vitaminů skupiny B, které jsou důležité pro normální funkci imunitního systému. Navíc tablety obsahují probiotika Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium lactis a vlákninu inulin. Trio Restart užívejte zejména v průběhu a po ukončení užívání antibiotik, v období nepříznivého počasí, v období velké fyzické i psychické zátěže a v období rekonvalescence.

  • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Chrání buňky před oxidativním poškozením. Napomáhá normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, zubů, chrupavek, dásní, kůže a krevních cév. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti.
  • Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním poškozením. Napomáhá k normální plodnosti a reprodukci a k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky.
  • Vitaminy skupiny B se účastní řady fyziologických funkcí v organismu. Přispívají k normální funkci imunitního systému, k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Snižují míru únavy a vyčerpání, pomáhají k udržení normálního stavu pokožky.
  • Mikrobiální kultury Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium lactis jsou součástí střevní mikroflóry.
  • Inulin je zdrojem živin pro mikroflóru v tlustém střevě, je vhodný i pro diabetiky.

Dávkování:

Užívejte 1-2 tablety denně. Tabletu nechte volně rozplynout v ústech.

Složení:

Vitamin C 100 mg (125 % RHP), Niacin 8 mg (50 % RHP), Kyselina pantothenová 3 mg (50 % RHP), Vitamin B6 0,7 mg (50 % RHP), Vitamin B2 0,7 mg (50 % RHP), Vitamin B1 0,55 mg (50 % RHP), Kyselina listová 100 µg (50 % RHP), Biotin 25 µg (50 % RHP), Vitamin B12 1,25 µg (50 % RHP), Zinek 2,2 mg (22 % RHP), Inulin 20 mg, Sladový extrakt 10 mg, Šípkový extrakt 10 mg, Laktogenní mikroorganismy 1 miliarda aktivních buněk v jedné tabletě.

RHP …………. denní referenční hodnota příjmu.

Plnidlo sorbitol, syrovátka, kyselina L-askorbová, inulin, glukonan zinečnatý, kukuřičný dextrin, sladidla (xylitol, neohesperidin DC, sukralosa, acesulfam K), šípkový extrakt, sladový extrakt (obsahuje lepek), laktogenní mikroorganismy (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis), nikotinamid, protispékavé látky stearan hořečnatý a oxid křemičitý, kyselina pantothenová, barvivo betanin (extrakt z červené řepy), aroma, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin hydrochlorid, kyselina listová, biotin, kyanokobalamin.                                

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Doplněk stravy se sladidly. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Parametry
Forma Tablety
Věk dítěte od 3 let
EAN 8595226400786