Péče o dítě

Truelife NannyWatch A15 dětská chůvička

Značka: TRUELIFE
  • Pokročilá dětská chůvička s unikátní rodičovskou jednotkou v podobě hodinek s displejem. Dosah až 300 metrů, praktické možnosti monitoringu a komunikace.
2 499 ušetříte 400 Kč

Původní cena 2 899 Kč, sleva 14%

Nejnižší cena před slevou: 2899 Kč

O produktu: Truelife NannyWatch A15 dětská chůvička

50116779

Úvod

Mějte o svém děťátku neustále přehled, i když jste zrovna v jiné místnosti. Chůvička TrueLife NannyWatch A15 je opravdu revoluční, protože rodičovská jednotka má podobu hodinek.

Inovativní provedení

Hodinky představují ideální způsob, jak můžete monitorovat své miminko, aniž by vás jednotka jakkoli omezovala. Nemusíte ji nosit v kapse ani připínat na opasek, obě ruce máte volné… Displej na hodinkách je velký a přehledný a nabízí jednoduché ovládání. Svou ratolest zkontrolujete jediným pohledem na zápěstí.

Spolehlivý a důsledný dohled

Teoretický dosah mezi dětskou jednotkou a hodinkami je až 300 metrů, takže spojení zůstane stabilní, i když například sedíte s přáteli na zahradě. Kdyby se měl signál ztratit, jednotka vás včas upozorní. Jednou z mnoha výhod je, že celý systém není nutně závislý na elektrické zásuvce – dětskou jednotku můžete napájet i z powerbanky, takže dohled máte zajištěný klidně i na cestách.

Chůvička přenáší zvuky z dětského pokoje a nabízí také obousměrnou komunikaci, takže můžete nejen zapnout ukolébavku, ale také svou ratolest na dálku uklidnit vlastním hlasem. Přehled budete mít i ve tmě, protože kamera na dětské jednotce má funkci nočního vidění. Dále jednotka monitoruje teplotu v místnosti, abyste měli jistotu, že miminku nebude zima ani horko.

Hlavní vlastnosti:

  • dosah až 300 m (za optimálních podmínek)
  • 1,5" barevný LCD displej (240 × 240, 20 FPS)
  • noční vidění (dosah až 5 m)
  • možnost připevnění na stěnu
  • melodie (ukolébavky)
  • české menu

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.