Doplněk stravy

Noventis Tukožroutky 30 kapslí

Značka: NOVENTIS

Noventis Tukožroutky obsahují artyčok, který pomáhá udržovat optimální hladinu krevních lipidů, přispívá k dobrému trávení a ke kontrole tělesné hmotnosti.

99

Cena za 1 kus: 3,30 Kč

Maximální povolený počet: 1 ks
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Noventis Tukožroutky 30 kapslí

50028432

Úvod

Doplněk stravy s artyčokem. Noventis Tukožroutky obsahují výtažek z listů artyčoku, který pomáhá udržovat optimální hladinu krevních lipidů, přispívá ke správné funkci trávicího ústrojí a ke kontrole tělesné hmotnosti. Účinky artyčoku v lidském organizmu jsou dány působením látek fenolického typu, které obsahuje. Tyto látky zvyšují produkci žluči v játrech, a tak přispívají k lepšímu trávení.

Příznivé účinky artyčoku na lidský organizmus

  • artyčok podporuje normální trávení a funkce střev
  • příznivě působí na funkce jater, podporuje pročištění
  • příznivě ovlivňuje hladinu tuků a cholesterolu v krvi
  • přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti
  • působí jako antioxidant

Dávkování

Dospělí: 1-5 kapslí denně. Děti od 3 let: 1-2 kapsle denně. Zapijte sklenicí vody, kapsli nekousejte.


Složení

Sójový olej, artyčok zeleninový (Cynara scolymus, extrakt z listu), želatina, zvlhčující látky glycerol a sorbitol, emulgátor monoglycerid kyseliny stearové, barviva E 172, E 141. Alergeny: sója. Aktivní látka v 1 kapsli: extrakt z artyčoku 100 mg (referenční hodnota příjmu není stanovena).


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při poruchách krevní srážlivosti nebo užíváte-li jakékoliv léky ovlivňující krevní srážlivost. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto přípravku se svým lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.