VitaSmart Twiggy Glukoman + skořice natural nápoj 24 sáčků

Doplněk stravy

Značka: VITASMART
Twiggy glukoman + skořice nápoj natural je unikátní nápoj v prášku obsahující rozpustnou vlákninu glukomannan s obrovským sytícím účinkem. Nyní nově bez příchuti.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50105179

Twiggy glukoman + skořice nápoj natural je unikátní rozpustný nápoj s opravdu rozpustnou dietární vlákninou s obrovským sytícím účinkem. Bez příchuti, porce v sáčcích, téměř pětina denní dávky vlákniny. Účinky nápoje jsou podpořeny vysokým obsahem extraktu skořice.

Přípravek je určen pro přípravu sytícího nápoje před jídlem i pro doplnění rozpustné vlákniny přidáním do jogurtů, kaší.

     Glukomannan

  • Přispívá ke snížení hmotnosti v rámci nízkoenergetické diety (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 4 g glukomannanu denně).
  • Přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g glukomannanu denně ve třech dávkách po 1 g zapitých 1–2 sklenicemi vody, před jídlem a v rámci nízkoenergetické diety).

Skořice

  • Přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi.
  • Působí jako antioxidant.
  • Podporuje normální trávení.

Twiggy glukoman + skořice nápoj natural je učený pro dospělé, vhodný i pro diabetiky a alergiky .

Dávkování:

3 sáčky denně rozpustit v 250-300 ml vody a vypít 10-30 minut před hlavním jídlem. Pokud doplněk mícháte s dalšími potravinami (jogurt, zákys, ...), zapijte jej dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Pro dosažení příznivého účinku je nutné dodržet doporučené dávkování.

Složení:

Glukomannan 1500 mg, skořice (Cinnamomum bark) extrakt 30:1 (ekviv. 1200 mg/1 sáček) 40mg, sukralosa.

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Twiggy je bezlepková, bezmléčná, bez přidaného cukru, bez umělých barviv a sladidel. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.