Ureagamma 45 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

159

O produktu

Ureagamma mast pro péči o nohy se doporučuje pro denní péči o suché, hrubé a popraskané nohy a pro péči o nohy diabetiků. Ureagamma mast pro péči o nohy obsahuje 10% urey (močoviny), neobsahuje parfémy, vonné látky ani konzervanty. 

Složení:

Urea (močovina)  - přírodní látka, která hydratuje kůži a je obsažena ve zdravé rohové vrstvě kůže v koncentraci asi do 1%. Často se stává, že obsah urey v kůži je snížený. V oblasti dermatologie je urea používána a testována jako přírodní hydratační látka, která váže vlhkost na kůži. Tím se zvyšuje množství vlhkosti v kůži a současně se zmírňuje svědění a zjemňuje se rohová vrstva kůže.

Použití:

Ureagamma mast pro péči o nohy naneste pravidelně ráno a večer na čisté a suché nohy a lehce vmasírujte, zejména na patách. Mast je nejlépe používat jednou, nebo několikrát denně na postižené oblasti kůže. Pravidelná péče o nohy specificky uzpůsobená potřebám diabetiků je zvlášť důležitá.

Upozornění:

Pokud se používá k ošetření kůže postižené akutním zánětem, může dojít k podráždění pokožky. V takovém případě přerušte používání a vyčkejte až podráždění ustoupí.