Varumin 1 - 50ml + Varumin 2 - 200ml

Doplněk stravy

3 za 2

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Varumin obsahuje směs léčivých rostlin. Tyto léčivé rostliny nebyly vystaveny toxickým látkám chemického nebo biologického původu. Má podobu perorálního roztoku. Skládá se ze dvou jednotek, které se kombinují a užívají společně.

  • Varumin 1 obsahuje extrakt z propolisu a suchý extrakt z aloe.
  • Varumin 2 obsahuje kořeny z omanu pravého, květ z měsíčku lékařského, dřín obecný, bermudskou trávu, nať řebříčku.

Jak se Varumin užívá:

U dospělých se přípravek Varumin 1 užívá hodinu před jídlem, a to v množství 50 ml najednou. Po 6 hodinách se pokračuje dávkou Varuminu 2 4x denně jednu polévkovou lžíci (10 ml), hodinu před jídlem.

Děti od 10 let užívají Varumin 1 2x denně za 6 hodin hodinu před jídlem. Po 6 hodinách se pokračuje dávkou Varuminu 2 3x denně 1 polévkovou lžíci (10 ml) hodinu před jídlem.

Přípravek se užívá nepřetržitě po dobu 4 týdnů.

Upozornění:

Přípravek Varumin® by neměly používat osoby citlivé na jeho určité složky, osoby se střevní obstrukcí, osoby se zánětlivými střevními chorobami (Crohnova choroba, ulcerόzní kolitida), osoby se zánětem slepého střeva, těhotné a kojící ženy. V těchto případech lze Varumin® užívat pouze po konzultaci s lékařem. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Parametry
Forma Roztok
Věk dítěte od 10 let
EAN 5319990574015