VASA čistič cév 90 kapslí

Doplněk stravy

Přípravek obsahující bioenergeticky aktivovaný (harmonizovaný) uhličitan vápenatý.
599

Cena za 1 kus: 7 Kč

O produktu: VASA čistič cév 90 kapslí

50028738

Přípravek obsahující bioenergeticky aktivovaný (harmonizovaný) uhličitan vápenatý. Účinnost přípravku je dána fyzikálním zpracováním vápence. Bioenergeticky zpracovaný (harmonizovaný) uhličitan vápenatý je látka podobná katalyzátoru. Každý katalyzátor se vyznačuje tím, že chemicky nevstupuje do chemických popř. biochemických reakcí, ale významně je ovlivňuje. 


Dávkování

Obvyklé dávkování je po náběhovém období jedna kapsle denně, nejlépe navečer, ale i kdykoli jindy přes den. Kapsli můžeme zapít vodou nebo zajíst i jídlem. Způsob jejího užívání není nikterak kritický. Vynechání jednoho nebo dvou užití v týdnu nemá žádný negativní vliv.

Složení

Vápenec 100%. Vápenec obsahuje:

uhličitan vápenatý - 98,1%
uhličitan hořečnatý - 0,9%
zdraví neškodné příměsi nerozpustné v HCl - 0,8%
stopové prvky v množství přípustném normou pro potraviny
Obsah vápníku v jedné dávce (0,3g) - 120mg
% doporučené denní dávky (DDD) - 15%
Obsah vápníku ve 100g - 40g
Hmotnost obsahu 30g ± 5%

Upozornění

Přípravek neskladujte v blízkosti elektromagnetických zářičů, jako jsou mikrovlnné trouby, televizory, rozhlasové přijímače, mobily, počítače a pod., a také ne dlouhodobě na kovových podložkách, které chytají elektromagnetické vlny z okolí jako antény. Rovněž přípravek neskladujte na přímém slunci. Na okolní teplotu do 50 stupňů Celsia ani na nízké teploty do -10 stupňů Celsia není přípravek citlivý. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Kategorie produktu