Kosmetika

Veet Minima Depilační krém pro suchou pokožku 100 ml

Značka: VEET
5.0

Depilační krém Veet Minima kromě efektivního odstraňování chloupků hydratuje pokožku po dobu až 24 hodin a zároveň poskytuje dlouhotrvající hebkost.

Velikost balení
115
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Veet Minima Depilační krém pro suchou pokožku 100 ml

50049384

Úvod

Dopřejte si hladkou a hebkou pokožku bez neustálého holení! Pomůže vám s tím depilační krém Veet Minima! Je vhodný pro suchou pokožku a kromě efektivního odstraňování chloupků také hydratuje pokožku po dobu až 24 hodin a zároveň poskytuje dlouhotrvající hebkost. Technologie Silky Fresh má svěží vůni a obsahuje o 35 % méně chemikálií*. Užijte si skutečně dlouhodobě hedvábně hladkou pokožku!

Hlavní vlastnosti:

  • depilační krém se svěží vůní
  • efektivně odstraní chloupky
  • hydratuje pokožku až na 24 hodin

Použití

1. Před použitím si pečlivě přečtěte upozornění na obalu. Za použití zakřivené části špachtle rozprostřete rovnoměrně krém Veet, aby plně pokrýval chloupky.
2. Ponechejte krém na pokožce působit po dobu 3 minut, a poté použijte špachtli pro jemné odstranění malé testovací plochy krému. Jestliže se budou chloupky odstraňovat snadno, použijte širší nebo užší konec špachtle, v závislosti na konkrétní části těla, pro odstranění zbytku. Máte-li pocit, že chloupky nejdou snadno odstranit nebo jsou silné můžete nechat krém působit až po dobu celkem 6 minut - ale tuto dobu nepřekračujte.
3. Důkladně opláchněte pokožku vodou, aby došlo k úplnému odstranění krému, a poté ji osušte.


Upozornění

Před použitím si přečtěte všechna bezpečnostní upozornění a pokyny a dodržujte je. Před dalším odstraňováním chloupků vždy počkejte 72 hodin.

* v porovnání s předchozím složením


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.