Veet Depilační krém suchá pokožka 400 ml

Kosmetika

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Mějte pokožku hebkou na dotek na dobu až dvakrát delší než po holení**. Žiletky mohou být použity kdykoliv i na krátké chloupky, které mezi depilací narostou. Chloupky pak ale rostou rychleji a jsou pichlavé. Veet ale nabízí jinou možnost. Veet složení je účinné i na krátké chloupky.* Na rozdíl od holení, které pouze odstraní chloupky a povrchu pokožky, složení krému Veet byo připraveno tak, aby krém na chloupky působil u kořínků. Trvá tedy viditelně delší dobu, než chloupky vyrostou a Vaše pokožka si zachová svou hebkost dvakrát déle než po holení žiletkou! 

*Před dalším použitím přípravku vždy 72 hodin vyčkejte.
**Než při holení běžným holícím strojkem.

Příprava a použití

Kroky ke krásné na dotek hladké pokožce:
- Před použitím si přečtěte pozorně "Zvláštní opatření. Podmínky pro použití a varování".
- Přípravek aplikujte v prázdné vaně, sprše nebo na dlaždičkové podlaze, aby se nedostal na koberec, podlahovou krytinu nebo oblečení.
- Z pumpičky odstraňte uzávěr trysky a otočte ji proti směru hodinových ručiček.
- Krém pečlivě naneste na celou oblast, ze které chcete chloupky odstranit. Krém do pokožky nevtírejte. Pečlivě si umyjte ruce.
- Krém nechte působit po dobu 3 minut, čas působení pečlivě sledujte, poté opačným koncem stěrky na malé části pokožky opatrně vyzkoušejte, zda krém již působí. Je-li možné chloupky snadno odstranit, setřete pomocí stěrky zbytek krému. Na rovných plochách těla jako jsou nohy a paže, použijte širší stranu stěrky. Na obtížněji přístupných místech jako jsou linie bikin, podpaží, kolena a kotníky, použijte její užší část. Máte-li pocit, že chloupky nejdou snadno odstranit nebo jsou silné, doporučujeme vám, abyste krém nechala působit o něco déle, avšak maximální doba působení nesmí překročit 6 minut.
- Po použití pokožku pečlivě omyjte mýdlem a vodou, osušte..
- Po použití trysku i stěrku pečlivě omyjte.
- Trysku po každém použití opět uzavřete.

Složení

Aqua, Urea, Potassium thioglycolate, Paraffinum liquidum, Cetearyl alcohol, Calcium hydroxide, Talc, Ceteareth-20, Glycerin, Sorbitol, Potassium hydroxide, Magnesium trisilicate, Parfum, Propylene glycol, Lithium magnesium sodium silicate, Butyrospermum parkii butter, Sodium gluconate, Acrylates copolymer, Linalool, Hydrated silica, Butylphenyl methylpropional, Hexyl cinnamal, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Cl 77891, Cl 77289.

Bezpečnostní varování

Zvláštní opatření. Podmínky použití a varování:
- Dodržujte návod k použití. Celková doba aplikace přípravku nesmí překročit 6 minut.
- Určeno na nohy, paže, podpaží a oblast bikin, krém není vhodný pro použití na obličeji, hlavě, poprsí, v anální a genitální oblasti ani na žádné jiné části těla.
- Nepoužívejte na jizvy, mateřská znaménka, uhrovitou, narušenou, podrážděnou nebo sluncem spálenou pokožku, na pokožku, kterou jste depilovala v uplynulých 72 hodinách, ani na pokožku, na které se již dříve projevila nepříznivá reakce na depilační krémy.
- Užíváte-li léky, které mají vliv na kůži, nebo pokud trpíte kožním onemocněním, poraďte se před použitím výrobku s lékařem.
- Před použitím si vždy ověřte reakci pokožky nanesením krému na malou část těla, kterou chcete depilovat, řiďte se návodem k použití. Pokud nebude pokožka do 24 hodin nepříznivě reagovat, můžete začít s depilací.
- Při pocitu štípání nebo pálení při depilaci, krém okamžitě setřete a pokožku pečlivě omyjte vodou. Pokud tyto příznaky přetrvají, vyhledejte lékařskou pomoc.
- Doporučujeme vám, abyste po aplikaci přípravku 24 hodin vyčkala s použitím antiperspirantu či parfémovaného produktu a abyste odložila i opalování a plavání nebo s použitím zařízení na umělé opalování.
- Před dalším použitím přípravku vždy 72 hodin vyčkejte.
- Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.
- Zamezte styku s očima. Při zasažení očí, okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.
- Obsahuje žíravinu a thioglykolát.

Kontaktní informace

Reckitt Benckiser (Czech Republic), spol. s r.o.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3
tel.: +420 227 110 111
Další informace naleznete na www.veet.cz