Veet Studené voskové pásky Bikiny a podpaží 16 ks

Kosmetika

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Dlouhotrvající výsledky - užijte si hebkou pokožku po dobu až čtyř týdnů.

Nyní účinné i na kratší chloupky (1,5 mm) - zachytí krátké chloupky již od 1,5 mm takže už nemusíte čekat s depilací než zase narostou do dostatečné délky. Použijte stupnici natisknutou přímo na pásku a ověřte si správnou délku chloupků.

Péče o váš druh pokožky - voskové pásky Veet jsou bez barviv a obsahují olej ze sladkých mandlí a vitamín E, známý svými účinky v péči o pokožku.

Toto balení obsahuje:

8 x 2 znovu použitelných voskových pásků

4 poepilační ubrousky

1 leták

Použitý obal odložte na místo určené obcí k ukládání odpadu!

Složení:

Voskové pásky: Triethylene glycol rosinate, Glyceryl rosinate, Silica, Polyethylene, Parfum, Prunus, amygdalus dulcis oil, Tocopheryl acetate, BHA, BHT

Ubrousky: Paraffinum liquidum, Hexyldecyl stearate, Parfum, Tocopheryl acetate, Citrus aurantium dulcis peel oil, Limonene cedrus atlantica bark oil, Pelargonium graveolens flower oil

Bezpečnostní varování

Podmínky použití a varování. Dodržujte návod k použití.

- Určeno pro použití na obličeji, v podpaží a oblasti bikin, pásky nejsou vhodné pro použití na hlavě, poprsí, v anální a genitální oblasti ani na žádné jiné části těla.

- Nepoužívejte na křečové žíly, mateřská znaménka, jizvy, narušenou, podrážděnou nebo sluncem spálenou pokožku ani na pokožku, na které se již dříve projevila nepříznivá reakce na vosky.

- Chloupky by měly být dlouhé 1,5 - 5 mm. Jsou-li chloupky delší, před epilací voskem je zkraťte nůžkami nebo zastřihávacím strojkem, při použití voskové epilace tak předejdete nepříjemnému pocitu a narušení pokožky.

- Užíváte-li léky, které mají vliv na kůži, nebo pokud trpíte kožním onemocněním, poraďte se před použitím výrobku s lékařem.

- Epilace voskem není vhodná pro starší osoby, diabetiky nebo osoby užívající retinoidy.

- Pokud jste epilaci voskem zatím neprováděla, doporučujeme vám, abyste s odstraňováním chloupků začala na nohách. Na citlivějších oblastech, jako jsou podpaží a linie bikin, pak můžete epilaci použít, až získáte určité zkušenosti. Při provádění epilace byste voskový pásek neměla na stejné místo použít dvakrát po sobě.

- Doporučujeme vám, abyste po použití voskové epilace 24 hodin vyčkala s použitím antiperspirantu či jiného parfémovaného produktu nebo samoopalovacího přípravku a odložila i slunění a plavání.

- Před použitím si vždy ověřte reakci pokožky nanesením vosku a poepilačního ubrousku na malou část pokožky, kterou chcete epilovat, řiďte se návodem k použití. Pokud nebude pokožka do 24 hodin nepříznivě reagovat, můžete začít s epilací.

- Při pocitu štípání nebo pálení při epilaci, vosk okamžitě ubrousky setřete, pokožku pečlivě omyjte vodou a přiložte studený obklad. Pokud tyto příznaky přetrvávají, vyhledejte lékařskou pomoc. Pásky Veet můžete používat, i pokud jste těhotná, na pokožce se ale mohou objevit modřiny.

 

Adresa výrobce

Distributor:

Reckitt Benckiser (Czech Republic), spol. s r.o.

Vinohradská 151

130 00 Praha 3

Kontaktní informace

Reckitt Benckiser (Czech Republic), spol. s r.o.

Vinohradská 151

130 00 Praha 3

Tel: +420 227 110 111

www.veet.cz