Doplněk stravy

Veregin Advance 60 tablet

Veregin Advance – ideální pomoc při cévních potížích, křečových žilách, při pocitu těžkých a unavených nohou. Obsahuje bioflavonoidní komplex, vitaminy C, E a selen.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Veregin Advance 60 tablet

50057013

Úvod

Doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů vhodně doplněných o vitaminy C a E a selen, které přispívají k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním poškozením.

Veregin Advance obsahuje Bioflavonoidní komplex (Rutin, Koňský kaštan, Ginkgo biloba, Extrakt z révových semen a Piperin), který je důležitý pro kapiláry a cévy. Tyto látky příznivě ovlivňují křehkost krevních kapilár a zvyšují pružnost cév.

  • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Chrání buňky před oxidativním poškozením. Napomáhá normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, zubů, chrupavek, dásní, kůže a krevních cév. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti.
  • Selen přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.
  • Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
  • Ginkgo biloba působí jako antioxidant. Podporuje mikrocirkulaci krevního systému, přispívá k prokrvení zejména periferních částí organismu. Příznivě ovlivňuje kognitivní funkce a duševní rovnováhu.
  • Koňský kaštan přispívá k normální funkci krevnímu oběhu. Pomáhá při pocitu těžkých nohou.
  • Rutin zesiluje účinek vitaminu C. Významným zdrojem rutinu je např. pohanka obecná. Tradičně se užívá pro podporu normální činnosti kardiovaskulárního systému podporu krevních kapilár.
  • Piperin (hlavní složka pepře) příznivě ovlivňuje oběh v jemných krevních cévách a kapilárách, podporuje trávení.

Dávkování:

Užívejte 2x denně 1 tabletu. Tabletu polkněte a zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení:

Rutin extrakt 200 mg, Kyselina L-askorbová 80 mg (100 % RHP), Révová semena extrakt 60 mg, Ginkgo biloba 25% extrakt 60 mg, Koňský kaštan 40 mg, Vitamin E 7,2 mg (60 % RHP), Piperin 3,5 mg, Selen 33 µg (60 % RHP) ve dvou tabletách.

RHP ………….. denní referenční hodnota příjmu.

Plnidlo sorbitol, mikrokrystalická celulóza, rutin extrakt, kyselina L-askorbová, révová semena extrakt, ginkgo biloba extrakt, koňský kaštan extrakt, vitamin E (DL-alfa-tokoferyl-acetát), protispékavá látka stearan hořečnatý, piperin extrakt, selenan sodný.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Může snižovat srážlivost krve.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.