Doplněk stravy

Vibovit JUNIOR 30 cucavých tablet 4–7 let

Značka: VIBOVIT

Vibovit JUNIOR je komplex 13 vitaminů a minerálních látek ve formě zábavně tvarovaných cucavých tablet s příchutí lesních plodů, který je určen pro děti od 4 let.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 ks doplňků stravy značky Vibovit v libovolné kombinaci získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2024 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Vibovit JUNIOR 30 cucavých tablet 4–7 let

50071423

4+ Junior cucavé tablety
Vitaminy + železo

Informace o produktu
Vibovit JUNIOR je komplex 13 vitaminů a minerálních látek ve formě zábavně tvarovaných cucavých tablet s příchutí lesních plodů, který je určen pro děti od 4 let.

  • Bez umělých barviv
  • Bez umělých aromat
  • Bez konzervačních látek
  • Bez cukru
  • Bez laktózy
  • Používáme pouze 100% PŘÍRODNÍ barviva & aromata.

Vibovit je plný důležitých vitaminů a minerálů SE ZVÝŠENÝM OBSAHEM VITAMINU D:

  • Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů. Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) doporučuje pro děti od 4 do 10 let až 10 µg vitaminu D denně, což je v podstatě 200 % aktuálně doporučované denní dávky. A to zejména v období se sníženým slunečním svitem s cílem předcházet nepříznivým účinkům jeho poddávkování. Nicméně v poslední době se doporučuje i dávka vyšší – 20 µg na den pro děti od 4 až do 18 let.
  • Železo přispívá k normálním kognitivním funkcím jako jsou myšlení, paměť, koncentrace a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Jód přispívá k normální činnosti nervové soustavy.
  • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému.
Dávkování:
1 tableta denně.
Tablety nechat volně rozpustit v ústech pod dohledem dospělé osoby. Nepolykat.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není určeno pro děti mladší 4 let.

Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek.
Abyste zabránili nadmérnému příjmu vitaminů a minerálních látek, neužívejte v kombinaci s dalšími doplňky stravy bez porady s lékařem.Složení:
Sladidla: sorbitol, xylitol, sukralóza; askorban sodný, přírodní aroma: lesní plody, kyselna cironová; plnidlo: fosforečnan vápenatý, maltodextrin, kukuřičný škrob, mannitol, hydroxypropylcelulóza; emulgátory: mono a diglyceridy nenasycených mastných kyselin, triglyceridy; protispékavé látky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý; kyselina L-askorbová; nikotinamid; stabilizátor: arabská guma; síran železnatý; D-pantothenan vápenatý; barvivo: oxid železitý; pyridoxin-hydrochlorid; thiamin-mononitrát; riboflavin (sója); cholekalciferol (ryby, ořechy, sója); kyanokobalamin (lepek, ořechy, sója).

Obsahuje stopy sóji, ořechů, ryb a lepku.

Balení:
30 cucavých tablet

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.