Vichy Aqualia Thermal Riche hydratační krém 50 ml

Kosmetika

Značka: VICHY
5.0
Hydratační krém pro péči o suchou až velmi suchou pleť. Je tvořen z 97 % přírodními látkami a zajišťuje hydrataci až na 48 hodin.
Skladem na e-shopu
435 ušetříte 34 Kč

Původní cena 469 Kč , sleva 7%

Nejnižší cena před slevou: 469 Kč

O produktu

50106154

Aby se na pokožce netvořily vrásky, je potřeba pleť důkladně a pravidelně hydratovat. Pro suchou až velmi suchou pokožkou je určen hydratační krém Vichy Aqualia Riche. Lehká struktura se snadno nanáší a rychle se vstřebává – pozitivní účinky pocítíte téměř okamžitě. Krém posiluje pleť i v extrémních teplotních podmínkách.

Výsledek:

  • hydratace na 48 hodin
  • vyplňování jemných linek
  • vhodný pro suchou až velmi suchou pleť

Složení:

Hydratační krém Vichy Riche je z 97 % tvořen látkami přírodního původu, což mu zaručuje vysokou snášenlivost se všemi typy pokožky, a to včetně suché a velmi suché pleti, které poskytuje potřebnou hydrataci a výživové látky. Základní složku tvoří termální voda Vichy bohatá na minerály.

Použití:

Krém se doporučuje aplikovat na čistou a důkladně osušenou pleť dvakrát denně – ráno a večer. Lze jej použít samostatně, nebo v kombinaci s hydratačním sérem Aquila Thermal. Po nanesení důkladně vmasírujte do pokožky a nechejte kompletně vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očním okolím.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.