Kosmetika

Vichy Aqualia Thermal Riche hydratační krém 50 ml

Značka: VICHY
Produktová řada: Aqualia Thermal
5.0

Hydratační krém pro péči o suchou až velmi suchou pleť. Je tvořen z 97 % přírodními látkami a zajišťuje hydrataci až na 48 hodin.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Vichy Aqualia Thermal Riche hydratační krém 50 ml

50106154

Úvod

Aby se na pokožce netvořily vrásky, je potřeba pleť důkladně a pravidelně hydratovat. Pro suchou až velmi suchou pokožkou je určen hydratační krém Vichy Aqualia Riche. Lehká struktura se snadno nanáší a rychle se vstřebává – pozitivní účinky pocítíte téměř okamžitě. Krém posiluje pleť i v extrémních teplotních podmínkách.

Výsledek:

  • hydratace na 48 hodin
  • vyplňování jemných linek
  • vhodný pro suchou až velmi suchou pleť

Složení

Hydratační krém Vichy Riche je z 97 % tvořen látkami přírodního původu, což mu zaručuje vysokou snášenlivost se všemi typy pokožky, a to včetně suché a velmi suché pleti, které poskytuje potřebnou hydrataci a výživové látky. Základní složku tvoří termální voda Vichy bohatá na minerály.


Použití

Krém se doporučuje aplikovat na čistou a důkladně osušenou pleť dvakrát denně – ráno a večer. Lze jej použít samostatně, nebo v kombinaci s hydratačním sérem Aquila Thermal. Po nanesení důkladně vmasírujte do pokožky a nechejte kompletně vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očním okolím.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.