Vichy Capital Soleil Zmatňující ochranný krém 3v1 SPF50+ 50 ml

Kosmetika

Značka: VICHY
Ochrana před sluncem pro mastnou pleť. Formule se zeleným jílem a extraktem z bifidu kontroluje tvorbu kožního mazu a absorbuje mastnotu pleti.
*Sleva 150 Kč při nákupu označených produktů značky Vichy produktové řady Capital Soleil v minimální hodnotě 390 Kč. *Při nákupu označených produktů značky Vichy produktové řady Capital Soleil v minimální hodnotě 390 Kč vč. DPH získáte slevu 150 Kč. Akce platí do 11. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC Vichy Neovadiol dárková taštička Při nákupu produktů značky Vichy nad 690 Kč získáte NAVÍC Vichy Neovadiol dárkovou taštičku za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 06. 2023 nebo do vyprodání zásob.
639

O produktu: Vichy Capital Soleil Zmatňující ochranný krém 3v1 SPF50+ 50 ml

50118651

Ochrana před sluncem pro mastnou pleť. Vichy Capital Soleil Zmatňující ochranný krém 3 v 1 poskytuje velmi vysokou ochranu SPF 50+ a přitom kontroluje tvorbu kožního mazu způsobenou vnějšími faktory jako je znečištění či oxidační stres. Formule se zeleným jílem a extraktem z bifidu neucpává póry a absorbuje mastnotu pleti. S mineralizující termální vodou Vichy.

Výsledek:

  • poskytuje velmi vysokou ochranu SPF 50+
  • kontroluje tvorbu kožního mazu
  • absorbuje mastnotu pleti

Složení

Vysoký ochranný faktor SPF 50, zelený jíl, extrakt z bifidu, mineralizující termální voda Vichy.

Použití

Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.