Vichy Ideal Body Balsam 200 ml

Kosmetika

Značka: VICHY
Tělový balzám měnící strukturu při kontaktu s pokožkou. Vhodný pro suchou, velmi suchou a citlivou pleť. Obohacen o zklidňující termální vodu z Vichy.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50096394

Tělový balzám s unikátní texturou slouží k důkladné a nepřetržité hydrataci citlivé a suché pokožky. Je obohacen o termální vodu z Vichy, která je plná minerálů a napomáhá k obnově problematické a poškozené kůže. Jedinečná struktura balzámu se po kontaktu s pokožkou přemění na krém pro snadnější rovnoměrnou aplikaci a vstřebání přípravku.

Výsledek:

  • hydratace pokožky
  • sjednocení tónu pleti
  • zpevnění a vyhlazení

Složení:

Tělový balzám nabízí hned trojí účinek. Kyselina hyaluronová v kombinaci s unikátním komplexem olejů zajišťuje hydrataci pokožky. LHA s oleji sjednocují tón pleti a při pravidelném používání dochází ke zpevňování pokožky a vyhlazování jemných vrásek. Šetrné složeníobohacené o termální vodu z Vichy kůži vyživuje, chrání a napomáhá její přirozené regeneraci. Ani při pravidelném používání nedochází k podráždění, přípravek je proto vhodný i pro velmi suchou a citlivou pleť.

Použití:

Aplikujte kdykoliv během dne dle potřeby. Balzám je velmi šetrný, nedochází k podráždění pokožky, a to ani při pravidelném každodenním používání. Aplikujte za pomoci konečků prstů a jemně vmasírujte do pokožky. Nechejte důkladně vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očním okolím.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.