Vichy Ideal Body Aqua Sorbet 200 ml

Kosmetika

Značka: VICHY
Hydratační Body sorbet pro svěží pleť plnou energie po celý den. Obohacen o termální vodu z Vichy. Vhodný pro suchou až velmi suchou pokožku.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50096395

Hydratační Body sorbet poskytuje okamžitou úlevu od nepříjemného pnutí. Svým šetrným složením je vhodný i pro velmi suchou, jemnou a citlivou pleť. Zajišťuje pokožce nepřetržitou hydrataci a dodává jí energii po celý den. Pravidelným používáním je pokožka zpevněná, dochází k jejímu vyhlazování a sjednocování tónu pleti. Hypoalergenní.

Výsledek:

  • hydratace
  • svěží pleť plná energie po celý den
  • sjednocení tónu pleti
  • zpevnění a vyhlazení pokožky

Složení:

Přípravek je svým vyživujícím složením vhodný pro suchou až velmi suchou pleť, které dopřeje pocit úlevy, svěžesti a důkladné hydratace po dobu až dvou dnů. Svěžest a energii dodává ginkgo biloba spolu s jedinečnou strukturou složek. Aquabioryl a kyselina hyaluronová zajišťují hydrataci, LHA a komplex olejů se pak starají o sjednocený tón pleti. Při pravidelném používání je pokožka viditelně pevnější a vyhlazená.

Použití:

Přípravek je vhodný k dennímu použití, a to ráno a/nebo večer, případně kdykoliv během dne dle potřeby. Aplikujte jej v dostatečném množství na celé tělo mimo obličej. Jemně vmasírujte do pokožky a nechejte důkladně vstřebat.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.