Vichy Idealia Oční péče 15 ml

50074102

Kosmetika

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Komplexní oční péče Idealia od Vichy zajistí zářivý pohled i bez použití make-upu. Přípravek neutralizuje tmavé kruhy pod očima, vyhlazuje oční vrásky a rozjasní oční okolí. Obsahuje účinné látky a posilující vitamín B3 pro eliminaci vaskulárních a pigmentových skvrn. Je vhodný i pro velmi citlivou pokožku. Aplikace je snadná a rychlá za pomoci speciálního aplikátoru.

Výsledek:

  • vyhlazení jemných vrásek
  • rozjasnění okolí očí
  • eliminace pigmentových skvrn

Složení:

Idealia Eyes péče obsahuje aktivní látky, které rozjasní pohled i bez využití make-upu. Kombinace vyhlazujících prvků, rozjasňujících látek a vitamínu B3 účinně vyhlazuje a zmatňuje pleť, neutralizuje odstíny a kruhy v očním okolí a eliminuje vaskulární a pigmentové skvrny. Přípravek je vhodný k použití i na velmi jemné a citlivé pokožce.

Použití:

Aplikujte dle potřeby. Jemným stiskem tuby dostaňte menší množství přípravku do aplikátoru. Jeho pomocí poté naneste do okolí očí směrem od koutku ke kraji. Rovnoměrně rozetřete za pomoci aplikátoru, poté jej otřete. Pro lepší vstřebání přípravku jej jemně vmasírujte do pokožky poklepáváním konečky prstů.