VICHY Idealia startovací balíček 2016

VICHY Idealia startovací balíček 2016

Kosmetika
149 Kč Dostupnost:
skladem

Balíček s kosmetikou VICHY proti mdlé pleti a prvním vráskám.

Podrobné informace o produktu

IDÉALIA denní péče proti mdlé pleti a první vráskám pro ženy ve věku 25+. Kromě toho balíček vždy obsahuje vzorek odpovídající noční péče a séra, slevový kupón na přípravky Vichy v hodnotě 100 Kč, Termální vodu Vichy, vzoreček ochranného mléka Idéal Soleil s SPF 30, posilujícího šampon Dercos a 30 ml Pureté Thermale Micelární vody 3v1.

IDÉALIA Denní péče pro normální až smíšenou pleť 15ml – Vyhlazující a rozjasňující denní péče, která transformuje kvalitu pleti. S výtažkem z čaje s kombuchou.

IDÉALIA Life sérum 3ml – První sérum pro pleť zkoušenou životem. Bojuje proti známkám behaviorálního stárnutí, urychluje obnovu epidermis a zlepšuje schopnost kůže chránit se.

IDÉALIA Skin Sleep Noční péče 1,5ml – Noční regenerace pleti. Po probuzení bude vaše pleť vypadat viditelně zregenerovaná, odpočatá, svěží a zářivá jako po dobře prospané noci.

Termální voda z VICHY pro citlivou pleť 50ml – Bohatá na minerální látky. Má zklidňující, posilující a regenerační účinky.

PURETÉ THERMALE Micelární voda 3v1 30ml – Pro dokonalé vyčištění a odlíčení citlivé pleti bez tření a oplachování.

IDÉAL SOLEIL Ochranné mléko SPF30 7ml – Vysoká ochrana. Bez parabenů. Hypoalergenní. Varování: Pro udržení ochrany přípravek aplikujte opakovaně a v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Neaplikujte v okolí očí. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody.

DERCOS Posilující šampon 7ml – S Aminexilem a vitaminy PP/B5/B6. pro silnější a hustší vlasy. Aminexil, patentovaná molekula pro sílu a hustotu vlasů. /činky proti vypadávání vědecky prokázány.

Parametry produktu

  • Značka
  • Vichy
  • Produktová řada
  • Idealia
  • EAN
  • 8592807108130
Ověření internetových stránek a lékárny: Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků