Vichy Liftactiv Specialist GLYCO-C proti pigmentaci ampule 30x2 ml

Kosmetika

Značka: VICHY
Rozjasnění a exfoliace pleti během noci a redukce pigmentových skvrn.Při pravidelném používání je pleť jednotnější a textura pleti vyhlazená.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 090 ušetříte 100 Kč

Původní cena 1 190 Kč sleva 8%

O produktu

50122509

Anti-age ampule s vysoce koncentrovanou silou aktivních látek používaných v dermatologii. Vichy Liftactiv Specialist GLYCO-C proti pigmentaci cílí na pigmentové skvrny, nejednotný tón a nedostatečný jas pleti. Obsahuje 10% komplex kyselin s kyselinou glykolovou a přírodní kyselinu hyaluronovou pro účinnou korekci hlavních známek stárnutí pleti. Liftactiv Specialist GLYCO-C je určen pro všechny typy pleti, včetně citlivé s problematikou pigmentace. Při pravidelném používání se pleť se zdá být jednotnější a zářivější, textura pleti vypadá více vyhlazená a sjednocená.

Výsledek:

  • rozjasnění a exfoliace pleti během noci
  • během 1 měsíce*: zmírnění pigmentových skvrn
  • během 2 měsíců**: snížení výskytu skvrn a pigmentace

Složení

10% komplex kyselin s kyselinou glykolovou, přírodní kyselina hyaluronová. S obsahem Mineralizující termální vody Vichy. Bez parfému. Hypoalergenní. Balení v ampulích zaručuje zachování optimální účinnosti aktivních látek a jejich čerstvosti pro každé použití.

Použití

Každý večer naneste obsah ½ ampule na obličej a krk pomocí vatového tamponu. Vyhněte se oblasti kolem očí. Nanášejte na vyčištěnou pleť. Používejte před obvyklou noční péčí. Následující ráno použijte krém s ochranným SPF faktorem. Rozlomte ampuli pomocí papírového kapesníku. Na otevřenou ampuli nasaďte plastový aplikátor. Aplikujte ½ ampule na vatový tampon. Po použití na aplikátor nasaďte plastový uzávěr, ten ampuli uzavře a uchová její obsah do druhého použití.

Upozornění

Používejte pouze dle pokynů. V případě podráždění snižte četnost aplikace. Vyvarujte se kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima je okamžitě a důkladně vypláchněte vodou. Po použití si umyjte ruce. Pouze k vnějšímu použití. Nepijte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

*Při použití ½ ampule každý večer po dobu 30 dnů. **Klinicky potvrzeno, při použití ½ ampule každý večer po dobu 60 dnů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.