Vichy Minéral 89 Hyaluron Booster maska 29 g

Kosmetika

Značka: VICHY
Posilující a obnovující pleťová maska s dvěma typy kyseliny hyaluronové. Okamžitě vyplňuje a vyhlazuje pleť, zajišťuje až 24hodinovou hydrataci.
Skladem na e-shopu
65 ušetříte 100 Kč

Původní cena 165 Kč , sleva 61%

Nejnižší cena před slevou: 165 Kč

O produktu

50120234

Posilující a obnovující pleťová maska s dvěma typy kyseliny hyaluronové. Vichy Minéral 89 Hyaluron Booster maska okamžitě vyplňuje a vyhlazuje pleť, zajišťuje až 24hodinovou hydrataci. Posiluje pleť a její ochrannou bariéru. 89 % Termální vody Vichy a kyselina hyaluronová působí ve spojení s textilní maskou vyrobenou z mikrořas. Oddělené komory masky zachovávají čerstvost ingrediencí a omezují nutnost použití konzervantů. Bez parfemace, bez alkoholu.

Kyselina hyaluronová

Přírodní látka získaná fermentací kvasnic snižuje zbytečnou ztrátu vody a zadržuje vodu ve stratum corneum – v horních vrstvách pokožky. Vichy Minéral 89 Hyaluron Booster maska obsahuje dva typy kyseliny hyaluronové: větší molekuly zůstávají na povrch a osvěžují vzhled, nízkomolekurání varianta pronikají hlouběji do pokožky a vyplňuje ji zevnitř.

Termální voda Vichy

Termální voda Vichy obsahuje 15 esenciálních minerálů. Voda zrozená ve vulkánech v Auvergne posiluje přirozenou obranyschopnost pleti.

Výsledek:

  • okamžitě vyplňuje a vyhlazuje pleť
  • zajišťuje pleti až 24hodinovou hydrataci
  • vhodné i pro citlivou pleť

Použití

Přeložte sáček podél vyznačených přerušovaných čar na zadní straně. Stiskněte část s tekutinou, dokud nedojde k prolomení těsnění. Veškerou tekutinu protlačte do části s textilní maskou, dokud nedojde k plnému nasáknutí masky. Otevřete sáček a aplikujte masku na obličej. Nechte působit 10 minut. Přebytek vmasírujte na tvář, krk a dekolt.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.