Vichy Neovadiol Magistral 50 ml

Kosmetika

NAVÍC Vichy Neovadiol Compensating Complex denní péče 15 ml Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Vichy Neovadiol Compensating Complex denní péči 15 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

659 ušetříte 100 Kč

Původní cena 759 Kč, sleva 13%

O produktu

NeOvadiol Magistral od Vichy je speciální péče určená pro citlivou pleť po menopauze. Pravidelnou aplikací dochází k posilování pružnosti pokožky a k nastolení okamžitého pocitu komfortu a úlevy. Tvářím se navrací plnost a pleť vypadá mladší a zdravější. Díky šetrnému složení nedochází k podráždění ani při pravidelném používání jednou či dvakrát denně.

Výsledek:

  • navrácení plnosti tvářím
  • posílení pružnosti pokožky
  • nastolení pocitu komfortu

Složení

NeOvadiol Magistral je svým šetrným složením přímo určen pro jemnou a citlivou pleť po menopauze. Ani při pravidelném používání nedochází k podráždění pokožky. Příznivé účinky jsou znatelné hned po první aplikaci.

Použití

Aplikujte na čistou a usušenou pleť obličeje jednou či dvakrát denně (ráno a/nebo večer). V případě potřeby opakovaně naneste kdykoliv během dne k nastolení pocitu komfortu a posílení pružnosti a plnosti tváří.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.