844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

VICHY Neovadiol startovací balíček 2016

VICHY Neovadiol startovací balíček 2016

50094865
Kosmetika
149 Kč
Vichy

Balíček s kosmetikou Vichy pro pleť se ztrátou hutnosti.

Podrobné informace o produktu

NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX denní péče pro obnovu hutnosti zralé pleti pro ženy ve věku 50+. Kromě toho balíček vždy obsahuje vzorek odpovídající noční péče a séra, slevový kupón na přípravky Vichy v hodnotě 100 Kč, Termální vodu Vichy, vzoreček ochranného mléka Idéal Soleil s SPF 30, posilujícího šampon Dercos a 30 ml Pureté Thermale Micelární vody 3v1.

NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX Denní péče pro normální až smíšenou pleť 15ml – Pro zářivější, hutnější, vyplněnou pleť a vyrýsovanější kontury. Svěží textura – nelepí a nezanechává pocit mastné pleti.

NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX Sérum 3ml – První sérum s Kompenzujícím komplexem od Vichy hydratuje pleť, aby napomáhalo vyrovnávat ztrátu vody během menopauzy.

NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX Noční péče 1,5ml – Pro zářivější, hutnější, vyplněnou pleť a vyrýsovanější kontury po probuzení. Svěží textura – nelepí a nezanechává pocit mastné pleti.

Termální voda z VICHY pro citlivou pleť 50ml – Bohatá na minerální látky. Má zklidňující, posilující a regenerační účinky.

PURETÉ THERMALE Micelární voda 3v1 30ml – Pro dokonalé vyčištění a odlíčení citlivé pleti bez tření a oplachování.

IDÉAL SOLEIL Ochranné mléko SPF30 7ml – Vysoká ochrana. Bez parabenů. Hypoalergenní. Varování: Pro udržení ochrany přípravek aplikujte opakovaně a v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Neaplikujte v okolí očí. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody.

DERCOS Posilující šampon 7ml – S Aminexilem a vitaminy PP/B5/B6. pro silnější a hustší vlasy. Aminexil, patentovaná molekula pro sílu a hustotu vlasů. /činky proti vypadávání vědecky prokázány.

 

Parametry produktu

Značka Vichy Produktová řada Neovadiol
EAN 8592807108062

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.