Ekomedica Vitamín A + D3 kapky 30 ml

Doplněk stravy

Značka: EKOMEDICA
Kapky s obsahem přírodního vitaminu D3, který je důležitý pro zdravé kosti a zuby a spolu s obsaženým vitaminem A příznivě působí na Vaši imunitu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50118045

Vitamin D3 a vitamin A ve formě kapek pro zdravou imunitu. Přípravek EkoMedica Vitamín A+D3 obsahuje vitaminy A a D3 v kapalné, velmi dobře a rychle vstřebatelné formě, jež jsou stabilizovány směsí tokoferolů ze slunečnicového oleje. Vitamin A je nezbytný pro udržení správného zraku, zdravé pokožky a sliznic. Také přispívá k normální funkci imunitního systému a pomáhá udržovat normální metabolismus železa. Podílí se na procesu specializace buněk. Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu. Napomáhá k udržení normálního stavu zubů a kostí a normální činnosti svalů. Příznivě působí na normální funkci imunitního systému. Vitamin D se podílí na procesu dělení buněk.


Dávkování

Užívejte 5 kapek denně.

Složení

Denní dávka 5 kapek obsahuje 800 μg (2 666 IU) vitaminu A (100 % RHP*) a 50 μg (2000 IU) vitamínu D3 (1000 % RHP*).

* RHP = referenční hodnota příjmu.

Slunečnicový olej, vitamín A (retinyl-palmitát), vitamín D3 (cholekalciferol původem z lanolinu), aroma: mátový olej, antioxidant: směs tokoferolů.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy by konzumaci přípravku měli konzultovat s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Bez chemických konzervantů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.