Generica Vitamin D3 2000 I.U. 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: GENERICA
Generica Vitamin D3 2000 I.U. měkké želatinové kapsle obsahují čistý vitamin D3, který je nezbytný pro vstřebávání vápníku a dobrý stav kostí a zubů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50103342

Generica Vitamin D3 2000 I.U. obsahuje vitamín D3 značky Quali®-D, který se získává z lanolinu z vlny ovcí chovaných na pastvinách ve vysoko položených částech Austrálie a Nového Zélandu.

Quali®-D je čistý vitamín D3 ve stejné formě, jaký tělo přirozeně produkuje v kůži vystavené slunečním paprskům. V zimních měsících, kdy je slunečního svitu méně, nemusí být produkce vitaminu D dostatečná. Také s přibývajícím věkem se snižuje schopnost organismu získávat vitamin D přirozenou cestou.

Vitamin D:

  • Podporuje vstřebávání vápníku a fosforu a jejich využití v organismu.
  • Je důležitý pro dobrý stav kostí a zubů.
  • Ovlivňuje činnost svalů.
  • Podporuje činnost imunitního systému.

Složení:

Vitamin D3 Quali®-D 50,0 μg (2000 I.U.). Nosiče: slunečnicový olej, čištěná voda; želírující látka: želatina; zvlhčovadlo: glycerol.

Dávkování:

1x denně jednu kapsli po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Během letních měsíců června, července a srpna konzultujte denní dávku s lékařem .

Upozornění:

Neužívejte současně jiný preparát s obsahem vitaminu D. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.