Vlasové hnojivo 120 tablet

Doplněk stravy

Doplněk stravy Vlasové hnojivo představuje maximální péči o vlasy.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50091053

VLASOVÉ HNOJIVO 120 tablet je doplněk stravy, který obsahuje potřebné aminokyseliny a látky podporující normální stav pokožky, vlasů a nehtů.

Působení / užití:

Křemík – účastní se na tvorbě pojivové tkáně kůže, nehtů, vlasů, kterým dodává pevnost a pružnost. Methylsulfonylmethan (MSM) - je organická sloučenina síry. Aminokyseliny s obsahem síry (cystin a methionin) odpovídají za kvalitu a pevnost vlasů, nehtů a pokožky. Síra je označována jako "minerál krásy".

Složení přípravku: D, L-Methionin 100 mg MSM (Methylsulfonylmethan) 50 mg Cystin 50 mg Křemík (oxid křemičitý) 20 mg Zinek (oxid zinečnatý) 10 mg Kyselina Pantothenová (vitamín B5, D-pantothenát vápenatý) 6 mg Biotin (vitamín B7) 2 mg Přídatné látky: mikrorystalická celulóza – pojivo, stearan hořečnatý – kluzná látka

Upozornění: Vlasové hnojivo se nesmí užívat při přecitlivělosti na obsaženou složku. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud si nejste jisti, zda můžete užívat samostatně nebo v kombinaci s jiným lékem, poraďte se se svým lékařem či lékárníkem. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Dávkování: Užívejte 1 tabletu 2x denně, ráno a večer. Doporučujeme zapít velkým množstvím tekutiny. Pro optimální účinek doporučujeme užívat po dobu minimálně 3 měsíců.

Příčiny zvýšeného vypadávání vlasů:

- Hormonální změny, zvláště v těhotenství, po porodu a během menopauzy

- Problémy se štítnou žlázou

- Stres

- Prodělaná infekce

- Splétání vlasů do copů a těsných culíků

- Nešetrné barvení, fénování, kulmování a česání

- Strava a kouření

- UV záření

- Užívání některých léků

- Drastické diety

Balení: 120 tablet

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.