Walmark Cell Shield PROTECT 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: WALMARK
Tablety s obsahem L-karnosinu a rutinu obohacené o zinek a vitaminy B2 a C, které chrání buňky proti škodlivým volným radikálům. Ochrana buněk zejména v noci.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

459

Cena za 100 g: 1 391 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50118425

Podpořte zdravé stárnutí a užijte si kvalitní život. Přípravek Cell Shield PROTECT pomáhá chránit buňky zejména v noci, kdy tělo odpočívá a regeneruje nejvíce. Obsahuje L-karnosin, rutin spolu s vitaminy C, B2 a zinkem.

Hlavní složky:

  • L-karnosin je látka, která se v těle přirozeně vyskytuje zejména v orgánech se zvýšenými energetickými nároky, jako je mozek, CNS a srdce. Jeho množství však s věkem rapidně klesá.
  • Rutin je někdy označován jako vitamin P. Řadí se mezi bioflavonoidy a zesiluje účinek vitaminu C. Bohatým zdrojem rutinu je pohanka. Dále se vyskytuje v jablečné slupce, citrusových plodech a černém čaji.
  • Vitaminy B2, C a zinek působí jako velmi účinné antioxidanty. Bojují proti nadměrnému množství volných radikálů, které urychlují vznik příznaků stárnutí. Za jejich vznik může například nevyvážená strava, konzumace alkoholu, kouření, stres, ale také znečištěné životní prostředí nebo UV záření.
  • Vitamin C je důležitý také pro tvorbu kolagenu a společně se zinkem pomáhá udržet pleť pružnou a pevnou, což je žádoucí pro mladistvý vzhled.
  • Zinek příznivě ovlivňuje metabolismus základních živin, pomáhá udržet ostrý zrak a podporuje také kognitivní funkce (jako je paměť, koncentrace či jasná mysl).

Cell Shield PROTECT ocení všichni, kteří chtějí žít naplno a nechtějí, aby projevy stárnutí omezovaly jejich současný životní styl. Je vhodný i pro lidi, kteří chtějí pomoci svému tělu minimalizovat nevratné poškození buněk, které následně způsobuje projevy stárnutí.


Dávkování

Užívejte 1–2 tablety denně, nejlépe večer s jídlem. Zapijte dostatečně tekutinou. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Složení

L-karnosin 250 mg, vitamin C 150 mg, rutin 30 mg, vitamin B2 0,7 mg, zinek 5 mg v jedné tabletě.

Látky protispékavé (uhličitan vápenatý, celulosa, stearát hořečnatý, oxid křemičitý, talek), L-karnosin, kyselina L-askorbová, rutin (prášek), stabilizátory (hydroxypropyl methylcelulosa, hydroxypropylcelulosa), citrát zinečnatý, barvivo (oxid titaničitý), koncentráty (jablko, černý rybíz, ředkvička, spirulina), triglyceridy, riboflavin.

Upozornění

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.