Walmark Sinulan forte Aroma Patch junior 5 náplastí

Kosmetika

Značka: WALMARK
Náplast aplikovaná na oděv s obsahem vonných olejů (eukalyptus, borovice lesní, máta, rozmarýn a pomeranč) pro klidný spánek Vašich dětí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50116713

Objevte sílu přírody a usnadněte dýchání Vašim dětem. Sinulan Forte Aroma Patch Junior je náplast s bylinnými aromaty. Náplast aplikovaná na oděv uvolňuje páry vonných olejů z eukalyptu, borovice lesní, máty, rozmarýnu a pomeranče. Přírodní aromata se uvolňují z náplasti až po dobu 8 hodin. Náplast nemastí, nešpiní.


Složení

Máta peprná (Mentha piperita) olej z byliny, borovice lesní (Pinus sylvestris) olej z větviček, eukalyptus olej z listů, pomerančovník sladký (Citrus aurantium dulcis) extrakt z kůry, rozmarýn lékařský (Rosmarinus officinalis) olej z listů.

Může vyvolat alergické reakce: LIMONENE, LINALOOL, EUGENOL, CITRAL.

Použití

Po odstranění ochranné vrstvy náplasti ji umístěte přímo na oděv (např. pyžamo) v oblasti hrudníku. Přírodní aroma se uvolňuje z náplastí Sinulan Forte JUNIOR Aroma patch až po dobu 8 hodin, proto se doporučuje nalepit náplast před spaním.

Upozornění

Nepoužívejte přímo na kůži! Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi obecně. Může vyvolat alergickou kožní reakci. V případě podráždění nebo poškození kůže vyhledejte lékařskou pomoc. V případě konzultace s lékařem, předložte obal přípravku. Ukládejte mimo dosah dětí. U dětí od 18 do 36 měsíců aplikujte náplast mimo jejich dosah. Ukládejte mimo dosah zdrojů tepla.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.