Walmark Herba-C 30 tablet + Zinek 25 mg 90 tablet

Doplněk stravy

Značka: WALMARK
Cenově výhodný imunitní balíček obsahující přípravky Herba-C RAPID s bylinnými extrakty, vitaminem C a zinkem pro zdraví dýchacích cest a Zinek 25 mg FORTE pro zdravou imunitu.
Skladem na e-shopu
239 ušetříte 60 Kč

Původní cena 299 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 299 Kč

Cena za 100 g: 569 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50122875

Podpořte svoji imunitu v období zvýšeného výskytu nachlazení! Imunitní balíček obsahuje přípravky Herba-C RAPID s optimální kombinací bylinných extraktů, vitaminu C a zinku a Zinek 25 mg FORTE.

Vitamín C a zinek pro podporu imunity

Herba-C RAPID obsahuje vysokou dávku vitaminu C a zinku pro akutní podporu imunity a výtažky z echinacey, černého bezu, pelargónie a kurkumy, které přispívají ke zdraví dýchacích cest. Navíc černý bez a echinacea příznivě ovlivňují přirozenou obranyschopnost. Kurkuma, černý bez, vitamin C a zinek chrání buňky před oxidativním stresem způsobeným volnými radikály.

Zinek 25 mg FORTE

Zinek 25 mg FORTE obsahuje dobře vstřebatelnou organickou citrátovou formu zinku. Zinek je minerál nepostradatelný pro lidský organismus. Je nezbytný pro celou řadu biologických funkcí a je složkou mnoha enzymů v lidském těle.

Jak působí zinek?

  • přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů
  • je důležitý pro udržení normální hladiny testosteronu v krvi a pro normální plodnost a reprodukci
  • pozitivně působí na imunitní systém
  • pomáhá chránit organismus před volnými radikály
  • přispívá k normální syntéze bílkovin a normálnímu metabolismu makroživin
  • přispívá k normálním kognitivním funkcím a zraku

Dávkování

Herba-C Rapid: Užívejte 1 tabletu denně, 2 tablety v případě akutní potřeby po jídle, zapijte tekutinou.

Zinek 25 mg Forte: Užívejte 1 tabletu denně po jídle. Pro maximální efekt užívejte dlouhodobě každý den.

Složení

Herba-C Rapid: Kyselina L-askorbová, látky protispékavé (celulosa, stearát hořečnatý, talek, oxid křemičitý, kyselina stearová), bez čený extrakt, pelargonie extrakt, stabilizátory (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hydroxypropyl methylcelulosa, polydextrosa), echinacea extrakt, kurkuma extrakt, citrát zinečnatý, barviva (oxid titaničitý, brilantní modř, riboflavin), triglyceridy, maltodextrin.

Zinek 25 mg Forte: Zvlhčující látka (sorbitol), citrát zinečnatý trihydrát, látky protispékavé (celulosa, stearát hořečnatý).

Upozornění

Herba-C Rapid: Nevhodné pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25° C.

Zinek 25 mg Forte: Nevhodné pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 ºC.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.