Doplněk stravy

Walmark Zlatá Omega-3 2x250 ml

Značka: WALMARK

Walmark Zlatá Omega-3 obsahuje rybí olej bohatý na omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA obohacený o vitaminy A, D a E. Se svěží příchutí citronu a pomeranče. Nyní výhodné balení 2x250 ml.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Walmark Zlatá Omega-3 2x250 ml

50139239

Úvod

Podpora imunity, srdce, mozku a zraku. Walmark Zlatá Omega-3 je doplněk stravy s extra silnou dávkou omega-3 mastných kyselin EPA a DHA obohacenou o vitaminy A, D a E. Rybí olej je získáván z udržitelného rybolovu pro zachování mořských ekosystémů.​ Přípravek je ochucený svěží pomerančovo-citronovou příchutí přírodního původu, která maskuje nepříjemnou rybí pachuť. Tekutá forma omega-3 je vhodná zejména pro děti 3+, těhotné ženy a seniory. Nyní ve výhodném balení 2x250 ml.

Hlavní vlastnosti:

  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 250 mg DHA)
  • EPA a DHA přispívají k normální funkci srdce (příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 250 mg EPA a DHA)
  • vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů
  • vitaminy A a D přispívají k normální funkci imunitního systému
  • vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem

Dávkování

Užívejte 5 ml denně, ideálně během jídla pro lepší vstřebávání. Před použitím protřepejte. Datum otevření si poznačte na etiketu. TIP: Je také možné přidat do dětských kaší nebo salátů. (5 ml = čajová lžička).


Složení

Aktivní látky v denní dávce (5 ml): Rybí olej ve formě triglyceridů 4 600 mg, celkový obsah omega-3 nenasycených mastných kyselin 1 500 mg - z toho EPA 600 mg a DHA 600 mg; vitamin A (retinolpalmitát) 250 μg (31 % RHP), vitamin D (cholekalciferol) 10 μg (200 % RHP), vitamin E (dl-alfa-tokoferylacetát) 10 mg (83 % RHP). RHP – referenční hodnota příjmu dospělého člověka.

Rybí olej ve formě triglyceridů, příchuť citronu a pomeranče přírodního původu, dl-alfa-tokoferylacetát, retinolpalmitát, cholekalciferol, sladidlo (sukralóza).


Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Bez umělých barviv, konzervantů.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.