Ostatní

We-Vibe Chorus coral

Značka: WE-VIBE

We-Vibe Chorus coral vibrátor pro páry přináší komfort oběma partnerům. Lze jej používat na dálkové ovládání nebo pomocí mobilní aplikace.

3 990
Doprava zdarma

O produktu: We-Vibe Chorus coral

50155603

Úvod

Dobíjecí vibrátor pro páry We-Vibe Chorus přináší zpestření vašeho intimního života. Jeho vzrušující vibrace potěší ženy i muže. Dáma si užije silnou stimulaci na klitorisu a bodu G zároveň, muž si vychutná vzrušující vibrace na penisu. Víbrátor je nastavitelný v ohybu a přináší komfort oběma partnerům. Můžete jej ovládat tlačítkem přímo na výrobku, prostřednictvím inovativního dálkového ovládání nebo pomocí mobilního telefonu. 

Inovativní dálkové ovládání We-Vibe Chorus

Pomocí inovativního dálkového ovládání We-Vibe Chorus lze snadno měnit vibrační programy i intenzitu vibrací. Používat můžete klasicky tlačítka, nebo dokonce jen tělo dálkového ovládání, kterým rovněž zvýšíte intenzitu vibrací, a to v závislosti na síle stisku. S postupným povolováním se opět intenzita sníží. Velkou výhodou je to, že při blížícím se vyvrcholení se už nemusíte soustředit na tlačítka ovládání, které v zápalu vášně jen stisknete ve dlani.

Mobilní aplikace We-Connect

S nákupem vibrátoru We-Vibe Chorus získáte bezplatnou aplikaci We-Connect. Aplikace zpříjemní vaše intimní chvíle, i když jste daleko od sebe. Můžete se připojit přímo ze stejné místnosti, nebo dokonce z jiného kontinentu, kdy se s partnerem spojíte hlasem, chatem nebo videem.  Aplikace rovněž nabízí možnost vytvořit si vlastní vibrace, ať už v rytmu oblíbené hudby, nebo podle vlastní fantazie.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi diskrétní a tichý vibrátor
  • pro muže i ženy
  • lze ovládat z mobilního telefonu

Použití

Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel, na ošetření a důkladnou hygienu použijte dezinfekci na erotické pomůcky.


Upozornění

Z hygienických důvodů není možné při koupi tohoto zboží odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní bez uvedení důvodu v případě, že kupující vyňal zboží z uzavřeného obalu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.