Potraviny a nápoje

Wolfberry Lopuchový olej BIO 100 ml

Značka: WOLFBERRY

Wolfberry Lopuchový olej BIO je macerát BIO kořenů lopuchu v BIO slunečnicovém oleji. Je ideální pro ošetření pokožky a vlasů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Wolfberry Lopuchový olej BIO 100 ml

50103134

Úvod

Wolfberry Lopuchový olej BIO obsahuje 45,1 % omega-9 mastné kyseliny olejové, 42,7 % omega-6 mastné kyseliny linolové a 2 % omega-3 mastné kyseliny alfa-linolenové. Obsahuje také beta-karoten, vápník, měď, železo, skvalen vitamin A, K. Lopuch větší podporuje normální funkce horních cest dýchacích, imunitu, normální stav pokožky, normální trávení, vylučování vody z organizmu, normální stav kloubů a chrupavek, pročištění těla a kořeny navíc i normální hladinu glukózy v krvi a pročištění krve.

Lopuchový olej je ideální pro ošetření vlasů. Zklidňuje podrážděnou vlasovou pokožku a pomáhá zacelit roztřepené konečky vlasů. Je vhodný i pro ošetření pokožky, kterou vyživí, zklidní a zvláční. Vhodný pro všechny typy pleti. Olej má výborné výživové vlastnosti, takže ho můžete používat i v kuchyni.

Výsledek:

  • Sametově hebká a vláčná pokožka
  • Zklidňuje podrážděnou vlasovou pokožku
  • Vhodný i pro použití v kuchyni

Použití:

Olej aplikujte v dostatečném množství na pokožku, nechte chvíli vstřebat. Zbytek rozetřete nebo setřete kosmetickým ubrouskem.
Na vlasový zábal aplikujte olej na vlasy a zabalte je do mikrotenu a ručníku. Nechte hodinu působit a poté ho smyjte šamponem. Tento postup aplikujte 1-2x týdně v průběhu měsíce.
Pro vnitřní použití je vhodná 1 čajová lžička ráno a večer.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.