Potraviny a nápoje

Wolfberry Matcha čaj Okumidori BIO 30 g

Značka: WOLFBERRY

Wolfberry Matcha čaj Okumidori BIO 30 g je japonský ceremoniální čaj té nejvyšší kvality. Nápoj z lístků zeleného čaje je výborným prostředkem pro zvýšení energie i duševní svěžesti.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Wolfberry Matcha čaj Okumidori BIO 30 g

50130194

Úvod

Wolfberry Matcha čaj Okumidori BIO 30 g je japonský ceremoniální čaj té nejvyšší kvality. Tento osvěžující a energizující nápoj z lístků zeleného čaje je bohatý na látky se silnou antioxidační aktivitou s obsahem polyfenolů, katechinů a chlorofylu. Při jeho přípravě je vodě rozmělněn celý lístek rostliny, tím je zachovaný maximální přínos obsažených přírodních složek. Pití zeleného čaje je výborným prostředkem pro zvýšení energie i zlepšení duševní svěžesti. Podporuje obranyschopnost organismu a pomáhá chránit naše buňky před negativními vlivy oxidačního stresu.

Hlavní vlastnosti:

  • zelený čaj podporuje kognitivní výkon a působí jako vynikající energetická vzpruha
  • zelený čaj podporuje imunitu
  • zelený čaj působí jako antioxidant

Složení

100% BIO prášek z lístků čaje Matcha, kultivaru Okumidori z kontrolovaného ekologického zemědělství. Bez barviv a konzervantů. Země původu: Japonsko, Kjúšú, prefektura Kagošima.

 


Použití

Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 4-6 gramů. Bio Matcha se nedoporučuje pít na lačno. Čaj je velmi silný a na prázdný žaludek může způsobit nevolnost.

Jak připravovat a konzumovat BIO čaj Matcha

Připravte si širší misku, čajovou lžičku, elektrický šlehač na mléko, horkou vodu a utěrku. Odeberte z dózy 1 čajovou lžičku a prosejte ji přes sítko do misky a zalijte 1 decilitrem vody o teplotě 75 °C (při běžných podmínkách se na 75 °C voda ochladí asi 2 minuty po ukončení varu). Ponořte šlehač a Matchu napěňte. Čaj BIO Matcha můžete připravit i v šejkru nebo v uzavíratelné láhvi. Jednu 2g porci čaje stačí vysypat do nádoby a protřepat buď ve studené nebo v teplé vodě maximálně do 75°C.


Upozornění

Po otevření uchovávejte v chladu. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.