Čaje a čajové směsi

Wolfberry Matcha tea sada 1 ks

Značka: WOLFBERRY

Wolfberry Matcha tea sada se skládá z exkluzivního čaje Matcha 200g a metličky k jeho přípravě. Tento set vám umožní udělat si v pohodlí domova jedinečný čajový obřad Cha-no-yu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Wolfberry Matcha tea sada 1 ks

50099907

Wolfberrry Sada Matcha tea obsahuje exkluzivní zelený čaj Matcha 200g a bambusovou metličku Chasen. Čaj Matcha je velmi kvalitní a vzniká mletím čajových lístků Tencha. Tyto lístky musí být z první jarní sklizně a pěstují se výhradně na zastíněných plantážích. Čaj Matcha se nefermentuje, proto jsou v něm zachovány veškeré aminokyseliny, vitamíny, minerály a vláknina. Bambusová metlička Chasen je vyrobená z jednoho kusu bambusu. Ten je speciální metodou nařezaný na 80 bambusových vláken.

Použití:

Čaj si připravíte tak, že zalijete jednu čajovou lžičku prášku čaje Matcha 200ml vody o teplotě 80⁰C. Tuto směs poté asi 3 minuty šlehejte bambusovou metličkou Chasen. Díky ní dosáhnete té správné pěny.

Nutriční hodnoty:

Energie: 1591kJ/380kcal; Tuky: 16g – z toho nasycené 3g, mononenasycené 9g, polynenasycené 3g; Sacharidy: 58g – z toho cukry 40g; Bílkoviny: 8g; Sůl: 0g; Vláknina: 6g.

Země původu: Matcha čaj Čína, metlička Japonsko

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.