Womanizer Starlet 2 coral

Ostatní

Značka: WOMANIZER
Elegantní stimulátor klitorisu Womanizer Starlet 2 coral přináší ženám uspokojení pomocí pulzujících tlakových vln. 4 stupně intenzity. 100% vodotěsný.
Skladem na e-shopu
1 699 ušetříte 300 Kč

Původní cena 1 999 Kč sleva 15%

O produktu

50125344

Elegantní stimulátor klitorisu, který přináší ženám uspokojení pomocí pulzujících tlakových vln. Womanizer Starlet 2 coral je založen na patentované technologii Pleasure Air. Téměř bez dotyku stimuluje klitoris tlakovými pulzy, jejichž intenzitu lze upravit podle libosti, od jemných až po extra silné. Nastavení Womanizeru je velmi snadné, ovládá se jedním tlačítkem. Womanizer Starlet 2 byl navržený tak, aby byl zajímavý pro ženy, které jsou teprve na začátku svého sexuálního života nebo začínají experimentovat. Hodí se pro osamělé chvíle i pro partnerské laskání. Womanizer je 100% vodotěsný (IPX7), proto s ním můžete relaxovat ve sprše i ve vaně. Malý, kompaktní přístroj snadno přibalíte do kabelky a může Vám tak dělat společnost i na cestách.

Hlavní vlastnosti:

  • 4 stupně intenzity
  • 100 % vodotěsný (IPX7)
  • materiál: silikon, ABS
  • rozměry: 117x46x47 mm
  • hmotnost: 70 g
  • doba provozu: 30 minut
  • doba nabíjení je 30 minut


Složení

Součástí balení je jedna silikonová násadka + USB nabíjecí kabel.

Použití

Womanizer Starlet 2 je vodotěsný (IPX7), snadno se čistí, můžete jej opláchnout pod tekoucí vodou. Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel. Na ošetření a důkladnou hygienu použijte dezinfekci na erotické pomůcky.

Upozornění

Z hygienických důvodů není možné při koupi tohoto zboží odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní bez uvedení důvodu v případě, že kupující vyňal zboží z uzavřeného obalu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.