Yarilo man 50 sáčků

Doplněk stravy

Značka: YARILO
Yarilo Man je doplněk stravy pro muže, který je vhodný užívat v období, kdy se snažíte počít potomka. Obsahuje inositol, folát v biologicky aktivní formě a řadu dalších aktivních látek.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
739

Cena za 100 g: 739 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50121516

Yarilo Man je doplněk stravy pro muže, který je vhodný užívat v období, kdy se snažíte počít potomka. Obsahuje inositol, který je přirozenou součástí ejakulátu a 100 % folátu v biologicky aktivní formě. Na rozdíl od obyčejné kyseliny listové je v organizmu okamžitě účinný a nemusí se na aktivní formu metabolizovat pomocí enzymu MTHFR. Folát se podílí na dělení buněk, včetně buněk pohlavních, a přispívá k normálnímu metabolizmu homocysteinu. Přípravek Yarilo man dále obsahuje zinek, selen, vitamin D3, C, E, L-karnitin a další aktivní látky.

Hlavní vlastnosti:

  • folát je ze 100 % již v biologicky aktivní formě
  • zinek podporuje udržení normální hladiny testosteronu v krvi a přispívá k normální plodnosti a reprodukci
  • selen podporuje normální tvorbu spermií a spolu s vitaminy C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • vitamín D3 se podílí na procesu dělení buněk
  • L-karnitin je biologicky aktivní forma aminokyseliny karnitinu, která je hojnou součástí protaminů – proteinů vyskytujících se především ve spermiích

Dávkování

1 sáček denně nejméně po dobu tří měsíců. Začněte užívat ideálně alespoň 3 měsíce před plánovaným pohlavním stykem za účelem oplodnění nebo odběrem spermatu za účelem oplodnění. Obsah sáčku nasypte do úst, nechejte rozpustit a polkněte. Není potřeba zapíjet.

Složení

Myo-inositol 1000mg, folát Quatrefolic 200 mcg (100 % RHP), L-karnitin 40 mg, L-arginin 40 mg, Selen 60 mcg (109 % RHP), zinek 10 mg (100 % RHP), vitamín C 60 mg (75 % RHP), vitamín D3 4 mcg (80 % RHP), vitamín E 12 mg (100 % RHP). RHP=referenční hodnota příjmu

Kompletní složení: Myo-inositol; fruktóza; přírodní aroma; vitamín C (kyselina L-askorbová); L-karnitin; L-arginin; citrát zinečnatý; protispékavá látka: oxid křemičitý; vitamín E (DL-α-tokoferyl-acetát); selen (L-seleno-methionin); vitamín D3 (cholekalciferol); aktívní folát – Quatrefolic® (glukosaminová sůl kyseliny (6S) -5-methyltetrahydrolistové).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších tří let. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti nebo nekompatibility s kteroukoliv složkou výrobku. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.