Zaoren Anshen Ye doplněk stravy 枣仁安神液 100ml

Zaoren Anshen Ye doplněk stravy 枣仁安神液 100ml

50096511
Doplněk stravy Více o legislativě
299 Kč Dostupnost na e-shopu:
Skladem na e-shopu

Doplněk stravy.

Podrobné informace o produktu

Název: Zaoren Anshen Ye  doplněk stravy 枣仁安神液

Interní skupina: kvalitní spánek

Složení a vztah ke zdraví dle EFSA

- jujuba čínská – semeno;

- šalvěj červenokořenná – kořen a oddenek: antioxidant; normální činnost cévní soustavy;

- klanopraška  čínská - plod: adaptogen – stres; adaptogen; antioxidant; normální trávení a funkce jater, pročištění; normální funkce dýchacího systému, tonikum -podpora mentální pohody.

Přídatné látky: etylparaben

Čisté množství potraviny: 100ml.

Dávkování: doporučená denní dávka je 10 ml (1 lahvička) 2x denně.

Balení: 10ml/lahvička, 10 lahviček/balení.

 

Zajímavost o produktu (níže uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně)

Zadržuje Čchi QI XU a jin, chuti kyselé a sladké, povahy zahřívající. Vstupuje do meridiánů srdce, ledvin, plic, jater a sleziny. Uklidňuje ducha SHEN, zklidňuje a doplňuje čchi srdce. Posiluje plíce a zabraňuje unikání energie čchi ze srdce – řeší duševní vyčerpání a psychické problémy, pocení.

Byliny poslují střední ohniště a posilují čchi sleziny a harmonizuje energii žaludku – řeší nechutenství, únavu, nespavost a sníženou koncentraci.

Popis: Tradiční čínské bylinné tonikum, které napomáhá pocitu mentální pohody a zklidnění, považovaný za jeden z nejúčinnějších nástrojů pro úlevu od nespavosti nebo při horší kvalitě spánku.

Použití: Přípravek může pomoci k povzbuzení srdeční činnosti, pomoci k lepší výživě jater a celkovému duševnímu zklidnění. Může pomoci ke zlepšení problémů způsobených nespavostí, amnézií a závratěmi.

Uchovávání: Uchovávejte v původním balení při pokojové teplotě (do 25° C), na suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla a mimo dosah dětí!!!

Upozornění: Nepoužívejte tento doplněk stravy jako náhradu za zdravou pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Tento přípravek není určen pro děti.

Parametry produktu

Pro koho Dospělý EAN 6904579136525

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.