Doplněk stravy

Zdrovit MaxiMag Hořčík 375 mg + B6 granulát 20 sáčků

Značka: ZDROVIT

Rozpustný granulát s obsahem hořčíku a vitaminu B6 ke zmírnění únavy a vyčerpání a pro správný energetický metabolismus. S lahodnou příchutí citrónů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Zdrovit MaxiMag Hořčík 375 mg + B6 granulát 20 sáčků

50060407

Úvod

Kombinace hořčíku a vitaminu B6 ve formě rozpustného granulátu. MaxiMag Hořčík+B6 obsahuje doporučenou denní dávku hořčíku a vitaminu B6 (pyridoxin) v jednom sáčku. Připravený nápoj má příjemnou osvěžující příchuť citrónu. Přípravek oceníte při fyzické i psychické únavě, při stresu a svalovém napětí.  Hořčík (magnesium) s vitaminem B6 pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání. Přispívají k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, příznivě ovlivňují energetický metabolismus. Hořčík je navíc důležitý pro normální činnost svalů, pomáhá ke zdravým zubům a kostem a přispívá k elektrolytické rovnováze. Vitamin B6 příznivě ovlivňuje činnost imunitního systému a pomáhá regulovat hormonální aktivitu. 


Dávkování

Obsah 1 sáčku 1x denně rozpusťte ve 250 ml vody a vypijte.


Složení

Hořčík 375 mg (100 % RHP*), vitamin B6 1,4 mg (100 % RHP*) v jednom sáčku.

*RHP = referenční hodnota přijmu pro průměrného dospělého.

Regulátor kyselosti kyselina citronová, uhličitan hořečnatý, regulátor kyselosti citrát sodný, sladidlo izomalt a cyklamát sodný, aroma citronové, sladidlo sodná sůl sacharinu, vitamin B6 (pyridoxin - hydrochlorid), barvivo riboflavin 5-fosfát.


Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Není určeno pro děti do 3 let. Přípravek neobsahuje cukr, mohou jej užívat diabetici. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.