Doplněk stravy

Ekomedica Zelený ječmen 60 kapslí

Značka: EKOMEDICA
  • Kapsle s mletými mladými výhonky zeleného ječmene, který je bohatým přírodním zdrojem řady vitaminů, minerálů, aminokyselin a enzymů.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených produktů značky Ekomedica v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
285

Cena za 1 kus: 5 Kč

O produktu: Ekomedica Zelený ječmen 60 kapslí

50077647

Úvod

Nutričně vysoce kvalitní potravina. Zelený ječmen dodává tělu řadu vitaminů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin. Je bohatým zdrojem především vitaminů skupiny B, vitaminu C, vápníku, hořčíku, draslíku a železa. Pro svoje výživové hodnoty je doporučován osobám v každém věku. Je obzvláště vhodný v období rekonvalescence a pro seniory.


Dávkování

Užívejte 2-4 kapsle za den, dostatečně zapijte vodou.


Složení

Mleté mladé výhonky ječmene 440 mg, chlorofyl (barvivo), obal kapsle: želatina ve dvou kapslích.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek neobsahuje cukr, může být užíván diabetiky. Nepoužívat při přecitlivělosti na jakoukoliv látku obsaženou ve výrobku. Bez chemických konzervantů.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.