Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • antikoncepce

    Dotaz z 26. 4. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, beru sidereta a poslední tabletu jsem si vzala ve středu 23. 4. Je v pořádku si vzít další už v úterý 29. 4.? Také bych se ráda zeptala, jak správně pokračovat v užívání.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    ano, v úterý užijte první aktivní tabletu a pokračujte následujících 21 dnů, poté bude následovat opět sedmidenní pauza. Dojde k posunu cyklu a poslední tabletu užijete v pondělí.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně