Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Bolest po cystoskopii

    Dotaz z 19. 4. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Ve středu jsem byla na cytoskopii. Mám kapky na bolest, ale porad to extrémně bolí. Bolí to i mimo záchod. Hodně piju, takže chodím i často na záchod. Nevím co mám dělat, zda je to ještě normální, nebo zda mám vyhledat lékařskou pomoc.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    pokud je bolest silného charakteru, či máte pocit, že není něco v pořádku, doporučuji kontaktovat lékaře, ať nedojde k podcenění situace.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně