Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • cipralex a řízení

    Dotaz z 27. 3. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den chci se zeptat zda mohu řídit ?když užívám cipralex 10 mg 1-0-0
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    dokud nebudete vědět, jak na Vás Cipralex působí, nedoporučuje se řídit dopravní prostředky a obsluhovat stroje. V praxi však Cipralex vykazuje minimální sedativní efekt a většina uživatelů je proto schopna řídit bez omezení.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně