Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Dobrý den, rybi tuk v tehotenstvi

    Dotaz z 10. 12. 2019 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, jsem ve 13 tt, uzivam kyselinu listovou (100mg), celaskon, probiotika a zinek. Premyslim, ze bych zacala uzivat rybi tuk ( gynekolog mi nedoporucil kombinovane multivitaminy pro tehotne) . Prosim, mmuzete mi doporucit nejaky primo urceny pro tehotne? Nerada bych z trescich jater apod. Nebo je vhodnejsi zaradit dostatek ryb a orechu a vyhnout se doplnkum stravy? Dekuju
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková

    Dobrý den, určitě nejlepším a přirozeným zdrojem jsou ryby. Otázkou je, jestli jste schopna zařadit do jídelníčku takové množství, aby se vyrovnalo tomu v doplňcích..proto doporučím omega mastné kyseliny doplnit těhotenskými vitamíny s obsahem DHA (např.Pregnafolin DHA,..). Loučí se Daniela

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně