Dobrý den, rybi tuk v tehotenstvi
Dobrý den, určitě nejlepším a přirozeným zdrojem jsou ryby. Otázkou je, jestli jste schopna zařadit do jídelníčku takové množství, aby se vyrovnalo tomu v doplňcích..proto doporučím omega mastné kyseliny doplnit těhotenskými vitamíny s obsahem DHA (např.Pregnafolin DHA,..). Loučí se Daniela
Podobné dotazy
Dobrý den. Můj manžel má rakovinu prostaty a užívá mimo jiné Omega 3 Classik.
Dočetli jsme se v časopise Téma, že právě tento přípravek zhoršuje jeho nemoc. Prosím poraďte nám. Děkuji.
Dobrý den,může se u leidenské mutace heterozigot užívat omega 3 s vitamínem K2 ?
Jedná se o 27 letáho syna.Děkuji moc
Dobrý den, užívám cipralex 10mg ráno. Mohu ho užívat s kombinací L-theanin, Kofein, Omega 3?
Dobrý den, užívám cipralex 10mg ráno. Mohu ho užívat s kombinací L-theanin, Kofein, Omega 3?
Dobrý den, ráno na lačno beru XADOS. Později se snídaní beru DETRALEX 2 tablety. Po obědě suplementuji omega-3 a astaxantin. Nemůže docházet k nějaké interakci mezi těmito doplňky a léky? Děkuji
Dobrý den, ráno na lačno beru XADOS. Později se snídaní beru DETRALEX 2 tablety. Po obědě suplementuji omega-3 a astaxantin. Nemůže docházet k nějaké interakci mezi těmito doplňky a léky? Děkuji
Omega 3 v těhotenství
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda výrobek Omega 3 rybí olej PREMIUM od Wallmark je vhodný v těhotenstsví, případně, který výrobek s Omega 3 je vhodný? děkuji
Rybí tuk těhotenství d
Dobrý den proč jal noha přípravcích s rybím tukem se píše ze to není vhodně pro těhotné nebo děti když všude se píše ze by to pravé děti a těhotné měli užívat
Dr. Max Omega 3 rybí olej a tehotenstvi
Dobry den, dle ultrazvuku jsem v 10. tydnu tehotenstvi. Beru kyselinu listovou a vzhledem ke spineni mi lekar doporucil ascorutin. Zajima me, zda to mohu kombinovat jeste s Vasim produktem Dr. Max Omega...
Těhotenství a omega 3
Dobrý den, magistra v lékárně mi řekla, že i v 1. trimestru není špatné užívat omega 3, ale že si mám dát pozor,aby tento doplněk neobsahoval těžké kovy. Já užívám omega 3 classic od Dr. Max - mohu tyto...
Lze užívat v těhotenství Reflex Nutrition Omega 3?
Dobrý den, lze užívat v těhotenství Reflex Nutrition Omega 3? Četla jsem, že v těhotenství je vhodné užívání rybího oleje, ale nevhodné užívání oleje z tresčích jater. Jaký olej obsahuje výrobek Reflex...
Omega 3 Premium a těhotenství.
Dobrý den, můžete mě prosím napsat zda Váš produkt Omega 3 Premium je vhodný užívat v těhotenství jako prevenci proti problémům s lehce vyšším cholesterolem? Pokud ano, v jaké dávce, tj. 1x či 2x denně?...
Nejnovější otázky v poradně
Alternativní formy rutinu: sypké směsi, cucací tablety či rozpustné přípravky pro snadné užívání
Dobrý den, doporučíte prosím nějaký rutin, ale aby to nebyly tablety? Mám problém s polykáním. Jakoukoliv formu, sypké, cucací, do vody atd.. Moc děkuji
Furolin: Pobyt ve stínu a konzumace vína během léčby močových potíží.
Dobrý den, odjíždím na dovolenou a kryje se mně s 5 denním dobráním léku Furolin na močové problémy.Muj dotaz zní,zda je možné být s tímto lékem venku pod slunečníkem ve stínu, když se vyhnu opalování na...
Problémy s léčbou Citalecem a Lexaurinem
Užívám již šestý týden citalec 10. mg a k tomu Lexaurin a vůbec mi to napomáhá je mi zpis hůř.tak nevím co mám dělat.Doktorka tam bude až za týden.prosila bych o radu.
Správné skladování kapek na šedý zákal během letních měsíců.
mám kapky na operaci šedého zákalu,jak je uchovat přes léto
Kalibrace tlakoměru Omron
Dobrý den, prosím můžete mi poradit, kde si mohu nechat provést kalibraci tlakoměru krve zn. Omron. Děkuji za informaci
Současné užívání Cipralexu a Biseptolu při léčbě zánětu močových cest.
Dobrý den užívám cipralex a dostala jsem biseptol na nazanet močových cest.Jestli to nevadí děkuji
Rozdíly mezi Atorisem a Atorvastatinem: Je možné, že vedlejší účinky se liší?
Dobrý den, po Atorisu 10 mám křeče dolních končetin až dolů do prstů. Zároveň beru i magnosolv. Jednou jsem lékárně dostala místo Atorisu Atorvastatin je možné, že bych po něm křeče neměla? Není v tomto...
Možná záměna Thiogammy 600 za Aneurox 600 při neuropatii
Užívám thiogammu 600na neuropatii. Je možno ji zaměnit za aneurox 600? Děkuji
Podávání večerní tablety Vetmedinu 1,5 hodiny po jídle
Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné večerní tabletu Vetmedinu dát třeba 1a pul hodiny po jídle
