Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Dotaz

    Dotaz z 9. 2. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chci se zeptat jestli nemůže dojít k předávkování hořčíkem, když beru vitamíny VÁPNÍK, HOŘČÍK a ZINEK a piji minerální vodu s obsahem hořčíku? Děkuji a přeji hezký den
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Dobrý deň,

    na rovnaký dotaz som Vám odpovedala minulý týždeň. Prikladám odpoveď - https://www.drmax.cz/zeptejte-se-lekarnika/horcik62

    Ak sa obávate alebo si to neviete spočítať, poprípade ste si všimli nejaký príznak predávkovania horčíkom ( nechutenstvo, zvracanie, svalová slabosť) tak doporučujem nepiť minerálnu vodu každý deň alebo odmedziť užívnie tabliet. 

    S pozdravom Hutníková Klaudia 

     

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně