Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • ISOPRINOSINE - složení

    Dotaz z 3. 10. 2017 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, moje p. doktorka uvažuje, že by mi po dobrání antibiotik nasadila ISOPRINOSINE. Ale jsem celiak a ve složení je pšeničný škrob. Je to v limitu pro bezlepkovost nebo je tenhle lék pro mě nevhodný? Děkuji za odpověď.
    Hezký den, tablety Isoprinosine (potažmo pšeničný škrob v nich obsažený) mohou mít u pacientů s celiakií nepříznivý efekt. Zda-li Vám konkrétně bude s ohledem na délku a frekvenci podávání vyhovovat (=absence průjmů, bolestí břicha, ústních aft, kožního ekzému..), lze ověřit však pouze jeho praktickým vyzkoušením. Zdraví Lukáš Dobrovolný

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně