Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Jak postupovat po ukončení antibiotické léčby

    Dotaz z 9. 10. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den.Můžete mi prosím poradit ohledně kontroly po dobrání antibiotik? Dcera 22 let, zítra dobírá penicilin na angínu a její lékařka už jen ukončila nemocenskou a nezve ji na další návštěvu.Má problémy s ledvinou ( podstoupila plastiku ledvinné pánvičky),tak se raději ptám. Moc děkuji
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, 

    ak nepretrvávajú symptomy ochorenia a dcéra sa cíti dobre, nepredpokladá sa nutnosť fyzickej kontroly. V prípade, že má pochybnosti o úspešnosti liečby, je možné s lekárkou konzultovať ďalšiu návštevu. 

    S pozdravom S. Lazorová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně