Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Krvácení

    Dotaz z 14. 11. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den dneska jsem byla na pohotovosti stím ze mam začáteční tehotectvi ale začala jsem krvacet na pohotovosti my gynekolog připsal gynprodyl a také ascorutin chci se zeptat jesli v těhotenství je to v pořádku ascorutin jsem četla ze se nemůže využívat v těhotenstvi děkuji moc
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

    Dobrý den, 
    v určitých případech, jako je zrovna ten Váš, se přípravek v těhoteství podává. Užívejte dle doporučení lékaře. 
    S přáním hezkého dne Tereza Brandejská 

    Podobné dotazy

    • Krvácení po nouzové antikoncepci a bolest pod břichem

      Dobrý den chtěla bych se zeptat koncem menstruace asi den před skončením jsem měla nechraneny sex a druhý den jsem užila antikoncepci Nopregy mám asi pátý den menší píchání v podbřišku a krev chci se...

    • krvácení po zavedení tělíska Mirena

      Dobrý den, jdu poprvé na zavedení tělíska Mirena a chtěla bych se zeptat, jak dlouho cca po zavedení trvá krvácení a zda je možné použít tampony, aby se jimi usazení tělíska nezkomplikovalo. Děkuji.

    • Krvácení u depo provery

      Dibry vecer,uz trictvrte roku beru injekčne antikoncepci depo proveru. Občas bylo jemné spineni a po predposledni injekci jsem uz vubec nespinila. Pred 3 tydny jsem byla na dalsi injekci,po tydnu spineni...

    • krvácení

      Dobrý den,prosím o radu ohledně uzivani Duphastonu.Je mi 53 a mam krvaceni i mezi cykly a silnejsi krvaceni.15den po menses ale ted uz 2mesic menses po 14dnech i v době uzivani léků celých 10dni a ted...

    • Krvácení po sexu

      Dobrý den, 3 dny po prvním styku s partnerem jsem začala slabě krvacet, trvá to už týden. Nemám žádné křeče a krev je výrazně tmavší, než menstruační. O co se může jednat?

    • krvácení

      dobrý den chtěla bych se zeptat beru svoje druhé platíčko antikoncepce a 15tého mi skončila menstruace a včera 19tého mi začala znovu chci se zeptát jestli to je normální

    • Krvácení po sexu

      Dobrý den Včera večer jsem měla s přítelem pohlavní Styka začalo podle mě trosku Větší krvácení je to normalni??

    • krvácení z nosu u dětí

      Dobrý den mam dceru diabetičku a stává se že se jí spouští cásto krevz nosu ale teď už dvakrát po sobě už i ze sraženinama co dělát děkuji

    • krvácení při antikoncepci

      Dobrý den, už 3 měsícem beru antikoncepci Feminegi a asi před 4 dny jsem začala krvácet, ikdyž mi zbývalo jeste 5 tabletek do 7denni pauzy. zajimalo by me co to znamena a jestli se to muze stat. dekuji

    • Krvácení

      Začla jsem brát 1.7.2024 antikoncepce a dnes 24.8 jsem začala krvácet

    Nejnovější otázky v poradně