Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Mohu Užívat Ibalgin s Vigantolem?

    Dotaz z 5. 2. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den prosím mohu brát Ibalgin s Vigantilem, mám bolesti svalů, musela jsem začít brát Vigantol kvůli velmi nízkému obsahu vit D v krvi. Můžu užít Ibalgin od bolesti?
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    medzi danými liekmi doposiaľ nebola popísaná žiadna závažná interakcia, užívanie je teda možné.

    S pozdravom Štupáková 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně