Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Nolpaza, Prestance, Bisoprolol a Spasmed a užívání nalačno

    Dotaz z 30. 10. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Mám užívat léky Nolpaza, Prestance, Bisoprolol a Spasmed.U všech je uvedeno ráno nalačno.Nebudou se mně nějak ,,přebíjet"?
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, 

    uvedené lieky si navzájom neprekážajú v účinku. Ak by sa prejavila znížená gastrická tolerancia, je možno užívať Nolpazu 30-60 minút pred jedlom, ostatné lieky až tesne pred podaním jedla. 

    S pozdravom Sabina Lazorová

    Nejnovější otázky v poradně